Kantor Lisk

Jak umiejętnie zarabiać na kryptowalutach? Z pewnością zadawałeś sobie to pytanie, jeśli marzy Ci się powiększenie majątku. W zarabianiu ważne jest nie tylko odpowiednie rozeznanie na rynku kryptowalut, ale także wybór właściwego miejsca do przeprowadzania tego rodzaju transakcji. Sprawdzony kantor to gwarancja bezpieczeństwa i wygodnej wypłaty środków w dowolnym momencie. Warto posiadać konto w profesjonalnym kantorze również przy planach kupna kryptowaluty Lisk, zdobywającej ostatnio coraz większą popularność.

Postaw na najlepszy kantor List!
obrazek prezentujacy

Czym jest kryptowaluta Lisk?

Kryptowaluta Lisk to stosunkowo nowa propozycja na rynku, choć trudno mówić o nowych rozwiązaniach w tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Kryptowaluty są jak nieustannie rwący przepływ coraz to nowych pomysłów i alternatyw, które szturmem wdzierają się na rynek. Lisk jest jednym z nich, chociaż jego obecność w świecie kryptowalut można prognozować na długo, zważywszy na jego coraz gwałtowniej rosnącą popularność.

Świat Lisk swój początek miał w 2016 roku, kiedy to Max Kordek i Oliver Beddows stworzyli innowacyjny projekt, pozwalający oprzeć go na technologii blockchain. Obecnie platforma rozwijana jest przez wielu doświadczonych programistów, co umożliwiło stworzenie zupełnie nowej kryptowaluty. Jej debiut można datować na 2017 rok, a więc krótko po wystartowaniu całego projektu. Wkrótce jego wartość kapitalizacji rynkowej wzrosła do ponad miliarda dolarów. Właśnie w tym skoku można upatrywać narodzin kolejnego istotnego gracza na rynku kryptowalut.

Kryptowaluta Lisk opiera się na budowie złożonej z głównych łańcuchów bloków oraz łańcuchów pobocznych, na których programiści mogą tworzyć odrębne aplikacje. Te tworzone są w dobrze znanym języku JavaScript, co świadczy o ich uniwersalności. W odróżnieniu od najpopularniejszych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Lisk cechuje wysoka decentralizacja. Próżno szukać elitarnej grupy, która posiadałaby znaczne zasoby tej kryptowaluty. Z tego powodu nowa alternatywa staje się wyjątkowo atrakcyjną opcją dla każdego, kto chciałby wejść w świat walut alternatywnych.

Lisk kurs

Obecnie nowa propozycja na rynku notowana jest na 20 giełdach kryptowalut cyfrowych. Lisk znajduje coraz więcej zwolenników, którzy uważnie przyglądają się jego rozwojowi, planując zainwestowanie w tę walutę alternatywną. Czy jest to opłacalne? Jak w przypadku każdej kryptowaluty, należy przede wszystkim obserwować obecny kurs. Patrząc wstecz, najlepszy moment kryptowaluty Lisk należy zapisać przy dniu 7 stycznia 2018 roku, kiedy to szczyt notowań wyniósł 39,31 dolarów. Kapitalizacja sięgnęła wtedy prawie 4 mld USD.

Poznaj polski kantor kryptowalut Impily
Sprawdź produkty

Lisk - prognozy

Interesuje Cię zainwestowanie w stosunkowo nową pozycję na rynku kryptowalut? Może być to dobry sposób na zasilenie własnych funduszy, jednak należy pamiętać o kilku zasadach, które mogą uchronić Cię przed nieprzyjemnymi niespodziankami. Ważne jest przede wszystkim regularne i uważne obserwowanie sytuacji na rynku. Planując zakup w dowolnym momencie, zawsze zapoznawaj się z aktualnymi prognozami dotyczącymi kryptowaluty Lisk. Przewidywania nie prezentują absolutnej pewności, ale dają obraz sytuacji na rynku.

Lisk - jak kopać?

Jeśli miałeś już do czynienia z innymi rodzajami kryptowalut, propozycja Lisk może okazać się dla Ciebie zaskakująca, ponieważ charakteryzuje się odmiennymi rozwiązaniami. Ta kwestia dotyczy również samego kopania. W przypadku kryptowaluty Lisk nie występuje tradycyjne kopanie za pomocą koparek - cała transakcja odbywa się w nieco inny sposób. Jest ona zatwierdzana przez delegatów, którzy zostają wybrani demokratycznie przez użytkowników sieci. To właśnie delegaci zatwierdzają wszystkie transakcje i dodają je do bloków transakcyjnych.

Jak i gdzie kupić Lisk?

Jak na nowoczesne rozwiązanie przystało, kryptowaluta Lisk posiada autorskie portfele do przechowywania zakupionych coinów. Portfel kryjący się pod nazwą „Hub” jest oficjalną propozycją, która dostępna jest w aplikacji desktopowej. Można za jej pomocą dokonywać transakcji, dzięki automatycznej synchronizacji z giełdą.

Alternatywą jest wybór innego, odrębnego portfela do kryptowalut. To świetna opcja, jeśli chcesz inwestować również w inne waluty poza Liskiem. W takim przypadku zyskujesz miejsce, w którym bez problemu przechowasz wszystkie kupione coiny.

Opinie o kryptowalucie Lisk

Zawsze daję szansę nowym kryptowalutom, przy czym korzystam w ich przypadku z usług kantorów, bo tak jest moim zdaniem bezpieczniej. LSK mnie nie zawiódł – to normalne, że są wahania, ale da się na tej walucie dobrze zarabiać. Polecam niezdecydowanym!


Zbigniew

Lisk to świeża kryptowaluta, ale według mnie dobrze rokuje. Polecam ją zawsze znajomym, którzy dopiero chcą zacząć inwestować – wyjściowo nie jest droga, zwłaszcza w porównaniu do bitcoina czy ethereum, więc to dobra opcja na start. Sam ostatnio sporo na niej zyskałem.


Emil