Katalog zwycięzców

Oddajemy do dyspozycji nabitych w BRE Katalog Zwycięzców, w którym gromadzimy informacje o wygranych procesach dotyczących kredytów „starego portfela”. Jak się okazuje, nie jesteśmy jedynymi, którym udało się uzyskać prawomocny wyrok przeciw BRE (i innym bankom tj. Santander czy Raffeisen).

JEST NAS WIĘCEJ!!

W katalogu podajemy sygnatury akt wygranych spraw tak, abyście mogli wykorzystać je w swoich pozwach. Podajemy Wam również nazwy sądów, aby ułatwić decyzje o tym gdzie składać pozew.

Prosimy o zgłaszanie się osób, które podobnie jak my, wygrały z bankami (zgłosić się można tu), abyśmy mogli dodać Was do naszej listy i zachęcić innych do podjęcia starań o odzyskanie swoich nienależnie pobranych odsetek.

Katalog Zwycięzców

Artykuł napisany przez

Jeden z Nabitych w mBank posiadacz kredytu starego portfela w CHF. W czerwcu 2012r. wygrał z BRE proces i otrzymał zwrot nadpłaconych odsetek kredytu.

Jedna odpowiedź

Strona 1 z 1
  1. Ripped off by mBank won class action! Verdict not yet confirmed. | Wygrałem z mBankiem | Nabici w mBank wygrali pozew zbiorowy

    […] As stated in our previous posts (Class action against mBank – why have I quit? [Polish]) possible confirmation of this ruling will determine only the right of the borrowers to claim damages. Each „ripped off” will still need to individually go to court so that the value of their compensation can be calculated. However, the path of individual suit has been available to the „ripped off” even before and taken by many (see Winners Catalog). […]

Prosimy o komentarz z Twoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Napisz odpowiedź